KURZ ZÁKLADNÍHO VÝCVIKU
Více informací, jak takový kurz probíhá naleznete v sekci základní výcvik. Seskok na lano z výšky 1500m je totiž vaše nejsnadnější a nejlevnější cesta k parašutismu.

KURZ IAFF a AFF
Více informací, jak takové kurzy probíhají a čím se od sebe liší naleznete v sekci IAFF a AFF. Velkou výhodou těchto kurzů je obrovský progres vašich dovedností a také to, že skáčete rovnou z výšky 4000m.

INDIVIDUÁLNÍ MOŽNOSTI PRO POKROČILÉ i ZAČÍNAJÍCÍ PARAŠUTISTY

  • Získání licence A - pro naše studenty AFF jsou připraveny podmínky pro plnění osnovy na získání licence A, včetně kurzů balení padáku
  • Kurzy balení padáku jsou prováděny nepravidelně dle požadavků studentů, ale minimálně dvakrát za sezonu. Pro splnění podmínek pro získání licence A je vždy na letišti minimálně jeden instruktor AFF, který dohlíží a pomáhá plnit osnovu do 25 seskoků. Po splnění podmínek vystaví žádost o vydání licence na UCL.

Pro splnění podmínek kategorie B a C je škola vybavena půjčovnou padáků a instruktory na splnění dovedností pro tyto kategorie.

Pro parašutisty s licencí A a B, kteří přijedou bez svého instruktora, je vždy na letišti instruktor, který se vám bude věnovat. (Tomáš Beroušek, Jan Klapka, Honza Habětín, Martina Vaváčková)

KURZY LÉTÁNÍ NA PADÁKU
Pod vedením zkušených Canopy pilotů (Mark Rahbani, Honza Roub, Zbyněk Živný) pořádáme pravidelné víkendové kurzy (viz kalendář), na kterých se můžete naučit jak základním principům ovládání padáku a bezpečnému přistání za všech povětrnostních podmínek, tak i pokročilým manévrům na padácích s větším zatížením. Kurzy jsou převážně určeny pro začínající parašutisty pro zdokonalení již získaných dovedností.

Kurzy začínají v pátek odpoledne teorií seskoku. Instruktor vám zadá úkoly dle úrovně vašich dovedností a velikosti padáku. V sobota a neděle je věnována praktickým seskokům z výšky 1500 metrů. Všechna přistání jsou nahrávána a rozebírány chyby a pokroky jednotlivých účastníků kurz. Denně se provede 5 až 6 seskoků.

FS KEMPY
Pod vedením zkušených instruktorů (Martina Vaváčková, Jan „Gejza“ Klapka, Václav Prokeš) se můžete naučit základním dovednostem pro skupinové seskoky v prsní pozici. Kurz je veden podle úrovně jednotlivých účastníků a dle požadavků na dovednosti. Zaměření na velké sestavy – samostatné výskoky, dojíždění sestavy, práce v sestavě, bezpečné rozchody a zásady bezpečného létání na padáku ve velké skupině.
Zaměření na FS – výskoky ve skupině (FS2, FS3, FS4), spolupráce za volného pádu, bezpečné rozchody a otvírání. Létání na padáku a zásady bezpečného přistání ve skupině.

SOUTĚŽE
Každý rok je na DZ Most SKYWALKERS v Mostě pořádáno jedno kolo Českého poháru FS4. Jedná se o závod čtyřčlenných týmů. Též každý rok pořádáme Scramble Most – soutěž ve stejné disciplíně FS4, ale složení týmů je vylosováno z přihlášených závodníků. Ideální příležitost pro parašutisty, kteří nemají svůj tým, ale chtěli by zkusit závodit, nebo pro zkušené čtyřkové skokany pro předání svých bohatých zkušeností.

DZ Most SKYWALKERS  opakovaně pořádala a je připraveno pořádat soutěže na úrovni Mistrovství České republiky v disciplíně FS4 a každý rok žádá o organizaci. 

MOŽNOSTI PRO KOUČE
Pořádání kempů externích koučů a instruktorů. Podmínky pro skupiny pošleme na dotaz emailem na dropzone@skyservice.cz nebo telefonem 603 538 863 Jan „Gejza“ Klapka

INDIVIDUÁLNÍ DOTAZY
Máte-li jakékoliv indioviduální dotazy, náměty, požadavky nebo připomínky, kontaktujte nás prosím prostřednictvím výše uvedeného emailu nebo telefonního čísla.

A nezapoměňte, že ať jste začátečník nebo zkušený matador, rádi vás na naší DZ uvidíme. A pokud přijedete poprvé, nezapomeňte se registrovat. Jak se registrovat, a kde nás najdete se dozvíte v sekci PŘEDSTAVENÍ DROP ZÓNY.

V případě jakýchkoliv dotazů na téma sportovních seskoků a výcviku parašutistů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonu +420 603 538 863 (Ing. Jan Klapka).

Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.

Product added to wishlist
Product added to compare.