DROP ZÓNA SKYWALKERS, to je profesionální zázemí pro SPORTOVNÍ PARAŠUTISTY na letišti MOST

Jsme profesionální výcvikové středisko parašutismu v Severních Čechách na letišti Most. K seskokům z výšky až 6000m používáme výsadkový turbovrtulový  letoun PAC 750 XL pro 17 sportovních parašutistů, běžný provoz seskoky z výšky 4000m  a 1500m. Seskoky ze 6000m termíny jen na individuální vyžádání s dostatečným počtem zájemců.

Pokud k nám přijedeš poprvé tak je potřeba se zaregistrovat na sportovním manifestu, který se nachází hned vedle tandemové recepce v levé části areálu letiště Most.

My ti vše na místě vysvětlíme a budeme se ti věnovat tak, abys byl hned od počátku v pohodě a mohl si užít báječný den.

Pro rezervace do jednotlivých výsadek používáme elektronický rezervační systém. Proto je nutné pečlivě vyplnit a odevzdat registrační formulář, ketrý je nezbytný pro zadání tvé osoby do našeho systému.

Následně proběhne kontrola všech potřebných dokladů, kontrola vlastního padáku a prvotní bezpečnostní školení jak se chovat na drop zóně DZ Most.

A pak už zbývá si jen skákání u nás užívat! Pokud nebudete cokoliv vědět nebo vznikne jakákoliv nejasnot, nebojte se kdykoliv zeptat našich instruktorů nebo STAFFU. Nikdo učený z nebe nespadl, takže žádný stres, rádi a ochotně vám se vším pomůžeme.

Určitě si přečtěte naše DESATERO PARAŠUTISTY, hodně vám napoví.


Jak se k nám dostanete zde

CO POTŘEBUJETE K REGISTRACI

1.    Platnou licenci sportovního parašutisty
2.    Platnou lékařskou prohlídku od leteckého lékaře (SEZNAM LETECKÝCH LÉKAŘŮ)
3.    Platné zabalení záložního padáku a technické průkazy padákového kompletu a přístroje
4.    Kontrola vašeho padákového kompletu
5.    Vyplněný a podepsaný REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

POZOR !
Zákazník, který jede na výcviky ZV, IAFF, AFF a sportovní licenci zatím nemá musí při registraci předložit platnou lékařskou.

A pokud jím disponuje, tak i fyzicky voucher na daný výcvik.

Product added to wishlist
Product added to compare.