VÝCVIK PARAŠUTISTŮ


Parašutistický výcvik vám otevře dveře do světa, kde je adrenalin vaším nejlepším přítelem a obloha se stává vaším novým hřištěm. Není to jen o skákání z letadla – je to o překonávání sebe sama, o objevování nekonečných možností, které vám tento svět nabízí.

S našimi kurzy se stanete parašutistou na 100%. Máte možnost si vybrat ze tří typů výcviků - základní výcvik, kurz AFF a kurz IAFF.

Pročtěte si, co který kurz obsahuje a sami se rozhodněte, který zvolíte. A nebudet-li si jisti, budeme rádi pokud nám zavoláte. Vždy vám pomůžeme zvolit správnou cestu, ketrá bude vhodná právě po vás. A výsledek?

Každý z výše uvedených kurzů vás krok za krokem provede vším, co potřebujete vědět a umět, aby se z vás stal mistr oblohy. Představte si, jak se po úspěšném absolvování kurzu budete moci svobodně pohybovat po nebi, skákat kdekoliv na světě a sdílet nezapomenutelné zážitky s přáteli, které na těchto dobrodružstvích potkáte.

Naše kurzy jsou navrženy tak, abyste získali nejen potřebné dovednosti a znalosti, ale i nezapomenutelné zážitky a příběhy, které budete moci vyprávět po zbytek života.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.