PŮJČOVNA PADÁKŮ A VYBAVENÍ

Naše parašutistická škola nabízí širokou škálu padáků pro školení a výcvik, které pokrývají potřeby začínajících i pokročilejších parašutistů. Školní vybavení zahrnuje padáky různých velikostí, od 280 sqf (square feet) až po menší padáky o velikosti 200 sqf. Většina z našich padáků jsou typu Navigátor od společnosti Performance Designs, Inc., které jsou známé svou spolehlivostí a bezpečností.

Pro ty, kteří pracují na získání licence B a C, máme k dispozici padáky o velikosti 190 sqf, 170 sqf, 150 sqf a dokonce i několik padáků o velikosti 130 sqf. Tyto velikost padáků jsou ideální pro parašutisty, kteří teprve začínají a chtějí se postupně naučit ovládat svůj padák s větší jistotou a bezpečností, aniž by museli hned v začátcích své parašutistické kariéry investovat do vlastního vybavení.

Kromě padáků poskytujeme také další nezbytné vybavení pro bezpečný seskok. V ceně půjčovného je zahrnuto zapůjčení výškoměru, který parašutistům umožňuje sledovat svou aktuální výšku během seskoku. Dále nabízíme akustické hlásiče, které varují parašutistu před dosažením kritické výšky pro otevření padáku. Pro ochranu a pohodlí jsou k dispozici také helmy a kombinézy, které parašutisté mohou využívat.

Celkově naše parašutistická škola klade velký důraz na bezpečnost a pohodlí našich klientů. Poskytováním kvalitního a dobře udržovaného vybavení se snažíme zajistit, aby každý z našich parašutistů měl příjemný a bezpečný zážitek během svého výcviku a seskoků.

DALŠÍ VYBAVENÍ PRO PARAŠUTISTY

  • Týmové místnosti pro pořádání kempů jsou dvě týmové místnosti vybaveny velkými obrazovkami pro možnost hodnocení a přípravy seskoků.
  • Sportovní Manifest – parašutista přihlášený do provozu je psán do výsadek dle svých požadavků a obsazenosti výsadek, tak aby denně provedl požadovaný počet seskoků. Seskoky se platí v závěru dne, víkendu nebo kempu v hotovosti nebo je zde možnost platit kartou.
  • Krytá balírna – umožňuje parašutistům balit padáky ve stínu a v závětří, popřípadě využít služby balírny dle stanoveného ceníku. Balení se platí na manifestu společně s letenkami v závěru dne.
  • Restaurace na letišti je otevřena každý provozní den a nabízí stravovaní od snídaně po večeři. Je možno objednat dopředu jídelníček dle požadavků.
  • Ubytovna na letišti: na letišti je ubytovna Aeroklubu Most. Pro větší skupinky nad 5 je potřeba dopředu objednat.
  • Možnost stanovaní nebo parkování karavanů na parkovišti je zásuvka pro karavany, provozovatel Aeroklub Most , hradí se též jako ubytování na recepci Aeroklubu.

V případě jakýchkoliv dotazů na téma sportovních seskoků a výcviku parašutistů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonu +420 603 538 863 (Ing. Jan Klapka).

Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.