Dětský tandemový seskok

Nové

Dopřejte speciální zážitek i Vašim dětem, nebo si skočte jako celá rodina. Profesionálně vyškolený personál, speciální dětské postroje, bezpečí a komfort vždy na prvním místě.

4 000 Kč

Dětský tandemový seskok

Vše probíhá stejně jako u tandemového seskoku pro dospělé, o kterém si můžete přečíst ZDE

S tím rozdílem, že se o proškolení Vašich ratolestí postará speciálně vyškolený personál, s mnoha lety zkušeností s prací s dětmi.

Vše samozřejmě pod Vaším dohledem.

Neshánějte babičku na hlídání a vezměte děti sebou k nám na letiště. Určitě budou nadšené z volného prostoru na letišti, všude kolem létajících letadel, a přistávajících parašutistů.

Kromě toho, až si půjdete s námi skočit, nemusí zůstávat jen jako diváci na zemi. Klidně si je můžete vzít sebou a skočit si můžete jako celá rodina. Pro tuto sezónu jsme pořídili kompletně nové speciální dětské postroje SIGMA pro komfortní absolvování tandemového seskoku i u těch nejmenších. Ušito přímo na míru a dle potřeb dětských skokanů.

Navíc, aby se u nás i Vaše děti cítili opravdu dobře, tak na letišti je přítomen a vždy k dispozici proškolený personál, který Vám rád pomůže.

Prostě jsme vybaveni na zábavné odpoledne pro celou Vaší rodinu, až příště nebudete vědět co s rodinou o pěkném víkendu, naše letiště a celý tým je na Vás připraven.

Budeme se těšit!


Seskok obsahuje:

 • Vše ze základního tandemového seskoku (viz. ZDE)
 • Zapůjčení komfortního dětského postroje
 • Služby speciálně proškoleného personálu


Seskok neobsahuje:

 • Dopravu na letiště
 • Extra selfie video
 • Video a fotografie ze seskoku ZDE


Poloha letiště:


Naše letiště naleznete na úpatí Krušných hor, pár km severně od města Most, směrem na obec Rudolice a Braňany. Na letišti je v sezóně v provozu restaurace s vyhlídkovou terasou, odkud můžete pozorovat veškerý parašutistický provoz.


Případně vložená:  <iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d8547.452919883966!2d13.683056!3d50.525!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x470a20623d8b2017%3A0xd8410523133d8e07!2sMost+airports!5e1!3m2!1sen!2sus!4v1519850067340" width="400" height="300" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
Podrobný návod, jak se dostat k nám na letiště si stáhněte zde.
 
Dodatečné informace, prosím berte na vědomí:

 • Minimální limit pro tandemový seskok padákem je váha 40 Kg, výška 130 cm, a 8 let věku
 • Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě
 • Není vhodné pro epileptiky a lidi se závažnými srdečními potížemi
 • Doprovod skákajícího se může volně pohybovat pouze po vyhrazených plochách pro diváky
 • Platí přísný zákaz braní si sebou do letadla jakýchkoliv předmětů, zejména mobilních telefonů, hodinek, řetízků, atp.
 • Platí i pro outdoorové kamery typu GoPro. Pokud byste rádi měli ze seskoku foto či video záznam, podívejte se ZDE.

K seskoku osoby mladší 18 let je třeba přinést sebou vyplněný a podepsaný souhlas zákonného zástupce. Vzor naleznete ZDE.

Prosíme, abyste sami usoudili, jestli je to pro Vaše dítě vhodná aktivita. Chceme skákat opravdu jen s dětmi, které to opravdu sami chtějí.

Děkujeme za pochopení

Recenze

Napsat recenzi

Dětský tandemový seskok

Dětský tandemový seskok

Dopřejte speciální zážitek i Vašim dětem, nebo si skočte jako celá rodina. Profesionálně vyškolený personál, speciální dětské postroje, bezpečí a komfort vždy na prvním místě.

2 ostatní výrobky ve stejné kategorii: