Alt Skáčeme na letišti v MOSTĚ ! Sky Walkers s.r.o. výhradní provozovatel Alt Kupte Vánoční dárkový poukaz Radost z dárku
bez kompromisu!

Tandemové sekoky

Tandemové seskoky poskytujeme návštěvníkům České Republiky z celého světa. Neváhejte si tandemový seskok zakoupit a udělejte radost svým blízkým a přátelům.

Střihněte si tandemový seskok

Tandemový seskok je unikátní a nevšední zážitek nejen pro dospělé, ale taktéž pro děti. Nemáte se čeho obávat jsme profesionálové!

Tandemové seskoky a bezpečnost

Tandemové seskoky jsou vysoce bezpečná adrenalinová zábava pro všechny. S našimi profesionálními instruktory se nemáte čeho bát!

Tandemové seskoky pro VŠECHNY

Máme za sebou více než 350 000 bezpečných seskoků

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

Kde skáčeme?

Naše seskoky provádíme na letišti v MOSTĚ. Jsme jediným licencovaným provozovatelem tandemových seskoků na tomto letišti.

Jaké letadlo používáme

K seskokům používáme vlastní trurbovrtulové letadlo PAC, které vás spolu s tandem pilotem bezpečně a rychle dopraví do výšky seskoku.

Kdo je můj tandem pilot?

Naši instruktoři patří bez výjimky mezi špičku mezi českými tandemovými piloty. Jsou to profesionálové na plný pracovní úvazek (nechodí na letiště po pracovní době z nějakého svého zaměstnání). Nechceme se na Vás učit, chceme aby jste si odnesli krásný bezproblémový adrenalinový zážitek. Všichni mají více než 2000 seskoků, z toho minimálně 500 tandemových seskoků s pasažérem.Stejně tak i kameramani patří mezi špičkové parašutisty a nebudou se na Vás učit točit tandemy.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.