Alt Skáčeme ze 4000m Sky Walkers s.r.o. na letišti v MOSTĚ ! výhradní provozovatel Alt AKČNÍ Radost z dárku
bez kompromisu!
dárkový poukaz

Tandemové sekoky

Tandemové seskoky poskytujeme návštěvníkům České Republiky z celého světa. Jako jediní v ČR skáčeme ze 4000 metrů. Neváhejte si tandemový seskok zakoupit a udělejte radost svým blízkým a přátelům.

Střihněte si tandemový seskok

Tandemový seskok je unikátní a nevšední zážitek nejen pro dospělé, ale taktéž pro děti. Nemáte se čeho obávat jsme profesionálové! Jako jediní skáčeme až ze 4000 metrů.

Tandemové seskoky a bezpečnost

Tandemové seskoky jsou vysoce bezpečná adrenalinová zábava pro všechny. S našimi profesionálními instruktory se nemáte čeho bát!

Tandemové seskoky pro VŠECHNY

až ze 4000 metrů !

Máme za sebou více než 350 000 bezpečných seskoků

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

Kde skáčeme?

Naše seskoky provádíme na letišti v MOSTĚ. Jsme jediným licencovaným provozovatelem tandemových seskoků na tomto letišti.

Jaké letadlo používáme

K seskokům používáme vlastní trurbovrtulové letadlo PAC 750XL, plným názvem Pacific Aerospace PAC 750XL, je jednomotorový turbovrtulový letoun navržený a vyráběný novozélandskou společností Pacific Aerospace. Tento letoun je unikátní svou schopností kombinovat vysokou užitečnou zátěž s výjimečnou krátkovzletovou a přistávací schopností.

Motor má maximální výkon 750 koní (560 kW) a maximální cestovní rychlost letadla je přibližně 237 uzlů (439 km/h). Jeho stoupavost je také impozantní, s možností dosáhnout výšky 10 000 stop (3 048 metrů) za méně než 6 minut.

Je 4 200 kg, což umožňuje letounu nést značné množství nákladu nebo až 17 osob včetně pilota, což z něj činí jedno z nejlepších letadel ve své třídě z hlediska užitečné zátěže.

Kdo je můj tandem pilot?

Naši instruktoři patří bez výjimky mezi špičku mezi českými tandemovými piloty.

Jsou to profesionálové na plný pracovní úvazek (nechodí na letiště po pracovní době z nějakého svého zaměstnání).

Nechceme se na Vás učit, chceme aby jste si odnesli krásný bezproblémový adrenalinový zážitek. Všichni mají více než 2000 seskoků, z toho minimálně 500 tandemových seskoků s pasažérem. Stejně tak i kameramani patří mezi špičkové parašutisty a nebudou se na Vás učit točit tandemy.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.