TANDEMOVÝ SESKOK ze 4000 metrů

Krásné výhledy během letu letadla, které vystoupá až do 4 000 metrů, nádherný pocit při výskoku, stoupající adrenalin při zrychlení až na 200 km/h, krása volného pádu s volností ptáka v trvání 60 vteřin, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem. To jsou tandemové seskok padákem společnosti Sky Walkers.

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž pro tandemový seskok, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Každý, kdo někdy vyzkoušel tandemový seskok, Vám tohle potvrdí, jedná se o naprosto specifický zážitek, který si pak mnoho lidí chce zopakovat. Letět vzduchem, cítít kolem sebe plynoucí vzduch, vidět svět z ptačí perspektivy a opravdu pocítit sílu zemské gravitace je věc, která stojí za to zažít. Tandemové seskoky mohou být také skvělým dárkem, který v obdarovaném nechají tak silný prožitek, že na tandemové seskoky jen tak lehce nezapomene.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.