Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!

Anketa
Líbí se vám naše nové stránky?

Celkem 2014 hlasů
Platební metody
eBanka Kreditni karty MasterCard Secure Code Verified by Visa Accorservis

Speciální akce

Proč tandemový seskok nebo výcvik s námi ?

akce

Nabízíme AKCE, NA KTERÉ SE SAMI SPECIALIZUJEME A KTERÉ PROVOZUJEME !

JE VELICE DŮLEŽITÉ SI VYBRAT S JAKÝM TEAMEM SKOČÍTE Tandemový seskok nebo výcvik IAFF, AFF A NA JAKÉM VYBAVENÍ !

Prosím buďte obezřetní jakou firmu zvolíte pro tandemový seskok, mnoho firem pod dojmem velkého výběru letišť a dojmu krásných webových stránek láká zákazníky na nízké ceny. Tyto firmy dělají ostudu ostatním, neprovozují tandemové seskoky a nedokáží zaručit seskok s kvalitním vybavením a s profesionálním tandempilotem a kameramanem.

VAŠE BEZPEČNOST A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP JE PRO NÁS NAPROSTOU PRIORITOU !
Tandemový seskok PROVOZUJEME NA NEJPROFESIONÁLNĚJŠÍM LETIŠTI V ČR - Most

Tandemových seskoků a výcviků najdete na internetu hromady, všichni o sobě tvrdí, že jsou "profesionály". Naše společnost SKYWALKERS Czech Republic s.r.o. však přímo provozuje tandemové seskoky a výcviky a

NÁŠ TEAM JE ČLENEM REPREZENTACE ČR ve sportovním parašutismu a má za sebou mnoho úspěšných mezinárodních soutěží ! Používáme nejmodernější a nejbezpečnější současnou padákovou techniku na světě systému microSIGMA a SIGMA!

Tandemové seskoky a výcviky AFF,IAFF jsou pro nás nejen prací, ale i zábavou a zabýváme se jimi již řadu let. Na tandemové seskoky a výcviky máme oprávnění od Aeroklubu ČR a také americké asociace USPA. Jsme držiteli SPRÁVNÉHO živnostenského listu pro tuto činnost (poskytování sportovních služeb v oblasti parašutismu). Také proto je u nás samozřejmostí speciální druh pojištění pro tandemové seskoky.

A PROTO skákejte pouze s opravdovými profesionály ! - VŽDY ŽÁDEJTE TYTO CERTIFIKÁTY !
  AeČR  FAI  U.S. Parachute Association 

Vyberte si dárkový poukaz na tandemový seskok - obdarovaný si později sám zvolí termín a místo seskokuObjednat tandemový seskok on-line


Výběr dárku pro někoho blízkého nemusí být vždy jednoduchou záležitostí a mnohdy si lámeme hlavu, aby byl dárek originální a pokud možno nezapomenutelný. A co takhle adrenalinové dárky? Napadlo Vás to někdy? Tandemový seskok, vyhlídkové či akrobatické lety se přímo, jako nezapomenutelné adrenalinové dárky nabízejí. Svého blízkého můžete obradovat našim dárkovým poukazem a on si pak sám určí, kdy si dárek vybere. Tato forma dárků je velmi oblíbenou formou, jak svému blízkému udělat radost a darovat mu tak originální dárek. Navíc jedná se o velmi bezpečnou adrenalinovou zábavu a s námi se opravdu nemusíte bát. Ve svém oboru jsme profesionálové.Tandemové seskoky, seskoky AFF v roce 2012

Tandemový seskok, kurz AFF, IAFF, Vyhlídkové lety
       

další foto z aktuálního týdne naleznete na ZDE NA FACEBOOK


Tandemové seskoky a vyhlídkové lety-TERMÍNY- Dárkové poukazy

Tandemové seskoky a vyhlídkové lety provozujeme v těchto nejbližších termínech. Pomocí těchto odkazů si můžete vyhovující termín rezervovat

Animace poukaz

Podívejte se na náš TEAM

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY : Příbram, Most, Kunovice

skáčeme každý týden pátek, sobota a neděle
Objednat tandemový seskok on-line


Nejnovější ohlasy zákazníků na tandemový seskok a vyhlídkové lety

Ahoj Honzo,

Jinak teprve až nyní můžu s odstupem zhodnotit celej sobotní seskok, byl jsem ještě v sobotu večer v takovým stavu, že nebejt toho fantastickýho videa a fotek, cos mi hned dal, asi bych nedokázal nikomu v podstatě nic sdělit, tak hrozně silnej a emotivní zážitek to byl. Před seskokem jsem sice byl ve stavu, v jakým jsem nikdy v životě nebyl, nedokážu popsat, jestli to byl jen strach nebo co to vlastně bylo, ale teď to jednoznačně hodnotím jako nejsilnější zážitek v celým svým životě a se zvětšujícím se odstupem od soboty je mi stále víc a víc jasný, že to pravděpodobně nebylo naposled :-). No, příští rok k vám na tandem půjde "pan bratr", od kterýho jsem dostal seskok vánočním darem, takže mu to letošní Vánoce "oplatím" a asi někdy příští rok půjdu s ním, aby se tak nebál.

Chtěl by ještě jednou celýmu vašemu týmu poděkovat za fantastickej přístup a starostlivou péči o člověka, kterej byl po.ranej strachy a před celkovým nervovým zhroucením, myslím, že váš přístup a z vás vyzařující pohoda byl asi rozhodující moment, který mě přiměl nakonec vlézt do letadla i s tím, co mě pak čeká, namísto zbabělého nasednutí do auta a následnýho odjezdu směr Praha :-). Musím říct, že jsem už hooooodně dlouho nenarazil na tolik příjemnejch, pohodovejch a sympatickejch lidí na jednom místě. Takže ode mě máte opravdu po všech stránkách jedničku s hvězdičkou a můžete si bejt jisti, že s mým doporučením všem případným zájemcům o seskok můžete stopro počítat.


Oběma Jirkům moc děkuji za skvělý zážitek. Jirka byl tak klidný, že nezbývalo nic jiného, než být také v pohodě. Dnes došlo video a fotografie a zážitek jsem si opět připomněla. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho pohodových seskoků. Jarmila K. Sedlec  Prčice

 

Ahojky Vám všem,

v sobotu  jsem absolvovala tandemový seskok za účasti mých rodinných příslušníků a přátel. Je mi 52 let a po celý život jsem toužila si prohlédnout tu naši krajinu z ptačí perspektivy. Konečně se mi splnil můj sen, kdy jsem od syna obdržela k narozeninám výše uvedený tandemový seskok. Díky Vám jsem prožila neuvěřitelný zážitek ze sekoku a určitě to nebylo neposledy. No prostě super a vřele doporučuji i mým vrstevníkům. Celému teamu ještě jednou moc a moc děkuji, přeji mnoho pohodových seskoků a budu se těšit na další.....Zdeňka R. Ostrov u K.Varů :-)Co je tandemový seskok ?

Tandemový seskok je neobyčejný a vzrušující zážitek. Během tandemového seskoku se Vám do krve napumpuje adrenalin  a zažijete tak nepopsatelný a jedinečný pocit z volného pádu. Tandemový seskok Vám umožní dívat se na svět z ptačí perspektivy. Během seskoku se o Vaše bezpečí a pohodlí postarají profesionální tandem piloti, se kterými spolupracujeme a kteří mají za sebou tisíce tandemových seskoků a mnoho výcviků. Celý Váš tandemový seskok bude zaznamenán kameramanem za použití nejmodernější digitální techniky na DVD a také na CD s digitálními fotografiemi.


Pro koho je určený TANDEMOVÝ SESKOK ?

Tandemové seskoky mohou absolvovat nejen ženy a muži v jakémkoliv věku, ale i děti od 8 let a minimální výšky 120cm. Ani váha pasažéra není výrazně omezena. Pouze v případě váhy nad 115 kg je třeba tuto skutečnost předem nahlásit. Pro tandemový seskok není třeba velké fyzické zdatnosti, pouze v případě potíží se srdcem a epilepsií tato aktivita není vhodná. Skáčeme tandemové seskoky i s tělesně postiženými. Před tandemovým seskokem není nutná zdravotní prohlídka.

Tandemový seskok je určen pro každého, kdo má rád nevšední zážitky, při kterých mrazí v zádech.


Jak probíhá TANDEMOVÝ SESKOK ?

Pro tandemový seskok je potřeba cca 15-ti minutová příprava na zemi a pak Vás už čeká jen nástup do letadla a 20 minut vyhlídkového letu. Ve výšce 4000m, oblečeni do speciálního pasažerského postroje a připnuti k tandem pilotovi, skáčete z letadla a užíváte si 55 vteřin volného pádu přesahující rychlost 200 km/h. Ve výšce 1500m tandem pilot otevírá padák a Vás čeká 6-10 minut letu na padáku, kdy si vyzkoušíte jeho řízení. Přistání na tandemovém padáku je velice měkké, asi jako seskok ze židle !


Je TANDEMOVÝ SESKOK bezpečný ?

Pro tandemové seskoky používáme pouze nejmodernější padákovou techniku s nejmodernějšími typy hlavních a záložních padáků, které splňují nejpřísnější moderní normy. Vše je podrobeno důkladným testům. Používají se materiály, které se aplikují např. pro vesmírné projekty. Naši piloti prošli nejpřísnějšími výcviky a získali americkou licenci USPA. Ve všech našich padákových kompletech je zabudován záchranný přístroj - počítač CYPRES. Ten po celou dobu seskoku vyhodnocuje údaje o rychlosti pádu, výšce atd. a v případě krizové situace automaticky otevře záložní padák. Tandemové seskoky jsou opravdu bezpečné a proto se nemusíte bát.


Co potřebujete pro TANDEMOVÝ SESKOK ?

Nepotřebujete žádné speciální vlastní vybavení. Doporučujeme hlavně sportovní obuv a pohodlné sportovní oblečení. V případě zájmu Vám zapůjčíme parakombinézu. Nevadí ani kontaktní čočky nebo brýle, protože po celou dobu seksoku je Váš zrak chráněn speciálními brýlemi, které Vám samozřejmě zaké půjčíme. Nemusíte se ani obávat nedostatku vzduchu při volném pádu. Ve výšce 4000m je stále ještě dostatek kyslíku pro bezproblémové dýchání.

Aktualní zboží

 • Tandemový seskok

  Tandemový seskok

  cena:
  4 000 Kč

  popis:

  Tandemové seskoky jsou nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak zažít krásný vyhlídkový let, výskok z letadla, vychutnat si volný pád, vyzkoušet si řízení padáku a vůbec prožít nezapomenutelný adrenalinový zážitek.Dotaz

Kontakt:
 
Vaše přání:
 
 

Opište prosím text z obrázku:
captcha