TANDEMOVÝ SESKOK PADÁKEM ZE 6000 METRŮ

Nové

"Tyjo tak to je výzva!" - Takhle reaguje většina milovníků parašutismu, když zjistí, že jsme začali skákat ze ŠESTI kilometrů NAD zemí (maximální váha 95 kg)!

6 818 Kč

6 818 Kč

Tandemový seskok

"Tyjo tak to je výzva!" - Takhle reaguje většina milovníků parašutismu, když zjistí, že jsme začali skákat ze ŠESTI kilometrů NAD zemí (maximální váha 95 kg)!


 Ještě delší volný pád, ještě lepší výhledy, prostě úplně ten nejvíc zážitek co jde.
Pokud už jste absolvovali seskok ze 4000 metrů, tak tohle musíte zažít také, protože oproti tomu jsou 4 kilometry jak skákat ze skokánku u bazénu.


Toužíte se vznést do oblak a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok v Mostě je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili! Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před seskokem, a pak už zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající vzrušení při letu letadlem, kdy budete mít dost času prohlédnout si svět z ptačí perspektivy. Zatajený dech při výskoku z letadla a minutu  a půl volného pádu rychlostí až 200 km/hod.

Nově  skáčeme i  z výšky  6000 m, abyste si volný pád užili co nejdéle! Při letu na padáku se budete kochat výhledy na České středohoří a Krušné hory, a můžete si dokonce vyzkoušet pilotování padáku. Po měkkém přistání zpět na pevnou zem se můžete o svoji euforii podělit s blízkými v naší restauraci s vyhlídkovou terasou, kde si můžete dát oběd, nebo uspořádat malou oslavu. Po celou dobu se o vás bude starat tým nadšených profíků, kteří svým přístupem a vtipkováním rozptýlí případnou lehkou nervozitu a zajistí, že si seskok užijete na 100%. Láká vás tento adrenalinový zážitek? S námi vám nic nebrání tuto bláznivou myšlenku uskutečnit. Jen pozor – skydiving je vysoce návykový!


Průběh: Během krátké, cca 20minutové instruktáže, vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem.

Když už si začnete říkat, že už by to asi stačilo, tak budete teprve ve 4000m, ale tady MY nekončíme. Nasadíme kyslík a letíme ještě výš. Celkem zabere let letadlem cca 25-35 minut vyhlídkového letu. A spolu se svým tandem pilotem vyskočíte za svým jedinečným zážitkem.

Skáče se z výšky 6000 metrů. Následuje cca 90 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu. Následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Balíček obsahuje:

Pozemní přípravu, společný seskok s tandempilotem, volný pád ze 6000m, pojištění, veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla)

Balíček neobsahuje:

dopravu na místo konání, stravu, možnost dokoupit videozáznam ze seskoku na místě

Počet osob:

Zážitek je určen pro jednu osobu

Počasí: 

Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě


Sezóna:

Duben až říjen


Doprovod: 

je možný dokonce žádaný ať Vás přijdou podpořit Vaši blízcí či kamarádi

Doporučené oblečení :

Pohodlné, sportovní

Zdravotní předpoklady příjemce služby pro čerpání služby:  

Seskok mohou absolvovat pouze osoby s váhou do 110 kg. Zážitek není vhodný pro osoby trpící epilepsií, záchvaty, opakovaném omdlívání, ztráty zraku, srdečními problémy, těžké mentální nemoci, závislosti na drogách nebo na alkoholu.
 
Potřebné vybavení a dokumenty zajišťované příjemcem služby: 

Přivezte si sebouVáš poukaz se zážitkem  a dobrou náladu

Délka trvání služby:

3 hodiny na dobu trvání má vliv počasí


Místo / Místa poskytnutí služby:
SKYWALKERS Czech Republic s.r.o.
Letiště Most - Starý Most č.p. 661, Most 434 01
GPS 50°31'30"N 13°40'59"E
Tel. kontakt pro poptávku rezervace termínu: 602325395
Naše letiště naleznete na úpatí Krušných hor, pár km severně od města Most, směrem na obec Rudolice a Braňany. Na letišti je v sezóně v provozu restaurace s vyhlídkovou terasou, odkud můžete pozorovat veškerý parašutistický provoz.Poloha letiště:

Naše letiště naleznete na úpatí Krušných hor, pár km severně od města Most, směrem na obec Rudolice a Braňany. Na letišti je v sezóně v provozu restaurace s vyhlídkovou terasou, odkud můžete pozorovat veškerý parašutistický provoz.

Podrobný návod, jak se dostat k nám na letiště si stáhněte ZDE.
 
Dodatečné informace, prosím berte na vědomí:

●    U osob mladších 18-ti let budeme potřebovat písemný souhlas rodičů. Věkové rozmezí od 8 do 100 let
●    Váhový limit pro tandemový seskok padákem je 110 Kg.
●    Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě
●    Není vhodné pro epileptiky a lidi se závažnými srdečními potížemi
●    Doprovod skákajícího se může volně pohybovat pouze po vyhrazených plochách pro diváky
●    Platí přísný zákaz braní si sebou do letadla jakýchkoliv předmětů, zejména mobilních telefonů, hodinek, řetízků, atp.
●    Platí i pro outdoorové kamery typu GoPro. Pokud byste rádi měli ze seskoku foto či video záznam, podívejte se ZDE

Recenze

Napsat recenzi

TANDEMOVÝ SESKOK PADÁKEM ZE 6000 METRŮ

TANDEMOVÝ SESKOK PADÁKEM ZE 6000 METRŮ

"Tyjo tak to je výzva!" - Takhle reaguje většina milovníků parašutismu, když zjistí, že jsme začali skákat ze ŠESTI kilometrů NAD zemí (maximální váha 95 kg)!

3 ostatní výrobky ve stejné kategorii: