Tandemový seskok  Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Tandemový seskok

Krásné výhledy během letu letadla, které vystoupá až do 4000 metrů, nádherný pocit při výskoku, stoupající adrenalin při zrychlení až na 200 km/h, krása volného pádu s volností ptáka v trvání 60 vteřin, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem. To jsou tandemové seskok padákem společnosti SkySe...

Krásné výhledy během letu letadla, které vystoupá až do 4000 metrů, nádherný pocit při výskoku, stoupající adrenalin při zrychlení až na 200 km/h, krása volného pádu s volností ptáka v trvání 60 vteřin, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem. To jsou tandemové seskok padákem společnosti SkyService.

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž pro tandemový seskok, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Každý, kdo někdy vyzkoušel tandemový seskok, Vám tohle potrvdí, jedná se o naprosto specifický zážitek, který si pak mnoho lidí chce zopakovat. Letět vzduchem, cítít kolem sebe plynoucí vzduch, vidět svět z ptačí perspektivy a opravdu pocítit sílu zemské gravitace je věc, která stojí za to zažít. Tandemové seskoky mohou být také skvělým dárkem, který v obdarovaném nechají tak silný prožitek, že na tandemové seskoky jen tak lehce nezapomene.

Zobrazit