Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!

Anketa
Líbí se vám naše nové stránky?

Celkem 2014 hlasů
Platební metody
eBanka Kreditni karty MasterCard Secure Code Verified by Visa Accorservis

Bezpečnost a technika

Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>Tandemové seskoky >> Bezpečnost a technika

Bezpečnost a technika

V očích veřejnosti je parašutismus vnímán jako velmi rizikový sport. Skutečnost je však jiná. Používají se nejmodernější materiály, které se aplikují např. pro vesmírné projekty. Vše je podrobeno důkladným testům a naši piloti prošli těmi nejpřísnějšími výcviky, aby získali americkou licenci USPA.

 

Ve všech našich padákových kompletech je zabudován záchranný přístroj - počítač CYPRES, který po celou dobu seskoku vyhodnocuje údaje o rychlosti pádu, výšce, atd.. a v případě krizové situace automaticky otevře záložní padák.

 

Používáme pouze nejmodernější padákovou techniku s nejmodernějšími typy hlavních a záložních padáků, které splňují ty nejpřísnější světové normy. Skákejte pouze s profesionály!

 

Během tandemového seskoku sleduje tandem pilot výšku na analogovém výškoměru, který má připevněn na zápěstí. Pokud se Vám bude líbit a během letu mu ho seberete (-:, tak používá druhý digitální výškoměr, který je umístěn v helmě. Tento mini počítač zaznamenává maximální rychlost, průměrnou rychlost, trvání volného pádu, výšku seskoku, výšku otevření padáku a dává tandem pilotovi zvukové informace o dosažených přednastavených výškách.

 

Samozřejmostí je speciální pojištění pro tandemové seskoky.Objednat tandemový seskok on-line

Speciální přání
skywalkers