Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!

Anketa
Líbí se vám naše nové stránky?

Celkem 2014 hlasů
Platební metody
eBanka Kreditni karty MasterCard Secure Code Verified by Visa Accorservis

Tandemové seskoky

Výrobce:      Seřazení: Zobrazení: Vzestupně Sestupně
Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>Tandemové seskoky

Tandemové seskoky - skvělá adrenalinová zábava

Na internetu najdete hromady stránek nabízející tandemové seskoky. Ne všechny ale patří mezi ty spolehlivé poskytovatele této adrenalinové zábavy a nejsou v této oblasti profesionály. Naše společnost je provozovatelem tandemových seskoků, vyhlídkových letů a jiných adrenalinových aktivit s dlouhodobou zkušeností a praxí. Náš tým je členem reprezentace ČR ve sportovním parašutismu a tandemové seskoky jsou naší silnou doménou. Spolupracujeme pouze s profesionálními tandem piloty, kteří mají za sebou tisíce seskoků. Jejich velmi osobní přístup Vám zajistí pohodlí a maximální bezpečnost od přípravy na zemi, vyhlídkového letu, volného pádu, letu na padáku až po přistání. Naši vybraní kameramani používají nejmodernější digitální techniku pro perfektní záznam Vašeho tandemového seskoku na DVDexpress nebo profi a samozřejmě CD s digitálními fotografiemi.Objednat tandemový seskok on-line

 

     

 

Jsme členy Aeroklubu České Republiky a americké asociace parašutistů USPA.


    


Samozřejmostí je speciální druh pojištění pro tandemové seskoky.

 

Používáme nejmodernější padákovou techniku SIGMA!

Jsme provozovatelé této aktivity!

 

Náš team je členem reprezentace ČR!

Proč si vybrat naší společnost pro tandemové seskoky?


Vzkaz pro obdarovaného na poukaz a jiné přání můžete napsat před dokončení objednávky do poznámky !

Tandemový seskok je neobyčejný a vzrušující zážitek. Během tandemového seskoku se Vám do krve napumpuje adrenalin  a zažijete tak nepopsatelný a jedinečný pocit z volného pádu. Tandemový seskok Vám umožní dívat se na svět z ptačí perspektivy. Během seskoku se o Vaše bezpečí a pohodlí postarají profesionální tandem piloti, se kterými spolupracujeme a kteří mají za sebou tisíce tandemových seskoků a mnoho výcviků. Celý Váš tandemový seskok bude zaznamenán kameramanem za použití nejmodernější digitální techniky na DVD a také na CD s digitálními fotografiemi.


Pro koho je určený TANDEMOVÝ SESKOK ?

Tandemové seskoky mohou absolvovat nejen ženy a muži v jakémkoliv věku, ale i děti od 8 let a minimální výšky 120cm. Ani váha pasažéra není výrazně omezena. Pouze v případě váhy nad 115 kg je třeba tuto skutečnost předem nahlásit. Pro tandemový seskok není třeba velké fyzické zdatnosti, pouze v případě potíží se srdcem a epilepsií tato aktivita není vhodná. Skáčeme tandemové seskoky i s tělesně postiženými. Před tandemovým seskokem není nutná zdravotní prohlídka.

Tandemový seskok je určen pro každého, kdo má rád nevšední zážitky, při kterých mrazí v zádech.


Jak probíhá TANDEMOVÝ SESKOK ?

Pro tandemový seskok je potřeba cca 15-ti minutová příprava na zemi a pak Vás už čeká jen nástup do letadla a 20 minut vyhlídkového letu. Ve výšce 4000m, oblečeni do speciálního pasažerského postroje a připnuti k tandem pilotovi, skáčete z letadla a užíváte si 55 vteřin volného pádu přesahující rychlost 200 km/h. Ve výšce 1500m tandem pilot otevírá padák a Vás čeká 6-10 minut letu na padáku, kdy si vyzkoušíte jeho řízení. Přistání na tandemovém padáku je velice měkké, asi jako seskok ze židle !


Je TANDEMOVÝ SESKOK bezpečný ?

Pro tandemové seskoky používáme pouze nejmodernější padákovou techniku s nejmodernějšími typy hlavních a záložních padáků, které splňují nejpřísnější moderní normy. Vše je podrobeno důkladným testům. Používají se materiály, které se aplikují např. pro vesmírné projekty. Naši piloti prošli nejpřísnějšími výcviky a získali americkou licenci USPA. Ve všech našich padákových kompletech je zabudován záchranný přístroj - počítač CYPRES. Ten po celou dobu seskoku vyhodnocuje údaje o rychlosti pádu, výšce atd. a v případě krizové situace automaticky otevře záložní padák. Tandemové seskoky jsou opravdu bezpečné a proto se nemusíte bát.


Co potřebujete pro TANDEMOVÝ SESKOK ?

Nepotřebujete žádné speciální vlastní vybavení. Doporučujeme hlavně sportovní obuv a pohodlné sportovní oblečení. V případě zájmu Vám zapůjčíme parakombinézu. Nevadí ani kontaktní čočky nebo brýle, protože po celou dobu seksoku je Váš zrak chráněn speciálními brýlemi, které Vám samozřejmě zaké půjčíme. Nemusíte se ani obávat nedostatku vzduchu při volném pádu. Ve výšce 4000m je stále ještě dostatek kyslíku pro bezproblémové dýchání.

Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>Tandemové seskoky