Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!

Anketa
Líbí se vám naše nové stránky?

Celkem 2014 hlasů
Platební metody
eBanka Kreditni karty MasterCard Secure Code Verified by Visa Accorservis

IAFF - samostatný seskok

Výrobce:      Seřazení: Zobrazení: Vzestupně Sestupně
Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>IAFF - samostatný seskok
Parašutismus, Parašutistická škola, Škola Parašutismu

IAFF - Introduction to Accelerated Freefall Course

Pokud chcete o trochu více než jen tandemový seskok a nebo se rozhodujete, zda byste se chtěli tomuto sportu věnovat, pak je pro Vás nejlepší seskok IAFF - nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet samostatný volný pád stejně bezpečně jako při tandemovém seskoku. Celý kurz se skládá s rozsáhlé pozemní přípravy a jednoho skoku ze 4000m (1min volného pádu) se dvěma instruktory. Na padáku (cca 10min) budete kontrolováni a řízeni instruktorem pomocí vysílačky. IAFF seskok se stejně jako tandemový seskok natáčí na kameru externím kameramanem. Jedná se vlastně o první level AFF kurzu, takže pokud se rozhodnete pokračovat, bude Vám IAFF seskok započten a pokračujete seskokem level 2. Cena za AFF bude samozřejmě ponížena o již absolvovaný první seskok.


    

 

Před tímto kurzem je vhodné absolvovat tandemový seskok. Pro IAFF potřebujete zdravotní potvrzení od praktického lékaře. Všechny podrobnosti dostanete u nás.

 

Klikněte na dárkové poukazy k této aktivitě pro podrobnosti...


Naše společnost je provozovatelem této aktivity, používáme nejmodernější techniku a jsme členové reprezentace ČR! Skákejte jen s profesionály!

 

 • IAFF - samostatný seskok

  IAFF - samostatný seskok

  cena:
  6 540 Kč

  popis:

  IAFF - Introduction to Accelerated Freefall Course
  Pokud chcete o trochu více než jen tandemový seskok a nebo se rozhodujete, zda byste se chtěli tomuto sportu věnovat, pak je pro Vás nejlepší seskok IAFF - nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet samostatný volný pád stjeně bezpečně jako při tandemovém seskoku.


 • IAFF - samostatný seskok+kameraman DVD

  IAFF - samostatný seskok+kameraman DVD

  cena:
  8 240 Kč

  popis:

  IAFF - Introduction to Accelerated Freefall Course
  Pokud chcete o trochu více než jen tandemový seskok a nebo se rozhodujete, zda byste se chtěli tomuto sportu věnovat, pak je pro Vás nejlepší seskok IAFF - nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet samostatný volný pád stjeně bezpečně jako při tandemovém seskoku.Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>IAFF - samostatný seskok
Speciální přání