Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!

Anketa
Líbí se vám naše nové stránky?

Celkem 2014 hlasů
Platební metody
eBanka Kreditni karty MasterCard Secure Code Verified by Visa Accorservis

AFF - výcvik volných pádů

Výrobce:      Seřazení: Zobrazení: Vzestupně Sestupně
Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>AFF - výcvik volných pádů
Parašutismus, Parašutistická škola, Škola Parašutismu

AFF - Accelerated Freefall Course

AFF je nejrychlejší a nejbezpečnější kurz volných pádů. AFF výcvik se skládá z jednoho tandemového seskoku (pokud jste ho již dříve neskočili), rozsáhlé pozemní přípravy a minimálně 8 skoků z výšky 4000m.

V první části s Vámi budou skákat dva instruktoři a každý seskok bude natáčen na kameru. Při letu na padáku budete řízeni a kontrolováni vysílačkou.

V druhé části již budete skákat s jedním instruktorem a plnit předem nacvičené úlohy. Před každým seskokem je prováděna důkladná příprava a po každém seskoku probíhá rozbor seskoku z videa, který velice urychlí Váš postup učení ovládaní těla za volného pádu. Po absolvování AFF kurzu budete zvládnete základy volného pádu a letu na padáku a budete moci samostatně pokračovat v seskocích pod dohledem určeného instruktora.

Pro AFF potřebujete zdravotní potvrzení od určeného sportovního lékaře. Všechny podrobnosti získáte u nás...

 

    

 

Proč zvolit AFF kurz?

 

Kurz AFF je opravdu velmi bezpečná a progresivní cesta k volným pádům. V konečném důsledku je to mnohem levnější cesta, jelikož to, co se naučíte za 8-10 seskoků, by jste při staré cestě k volným pádům uměli minimálně až za 30-40 seskoků a není jisté zda bez zlozvyků, které zde eliminují zkušení instruktoři, kteří jsou stále s Vámi a sledují každou maličkost a okamžitě opravují chyby. Po tomto výcviku budete schopni sami absolvovat seskoky, jen Vám bude přiřazen instruktor, který na Vás dohlídne a Vše před seskokem zkontroluje.

 

Klikněte na dárkový poukaz AFF ppro podrobnosti...

 

Naše společnost je provozovatelem této aktivity, používáme nejmodernější techniku a jsme členové reprezentace ČR! Skákejte jen s profesionály!

 • AFF kurz

  AFF kurz

  cena:
  38 319 Kč

  popis:

  AFF (Accelerated Freefall Course)

  - je nejrychlejší a nejbezpečnější kurz volných pádů. AFF výcvik se skládá z jednoho tandemového seskoku (pokud jste ho již dříve neskočili), rozsáhlé pozemní přípravy a minimálně 8 skoků z výšky 4000m.Nachazíte se: Tandemový seskok padákem >>AFF - výcvik volných pádů
Speciální přání
skywalkers